kreş kazaları

ÇINAR’ı almaya gittiğimde bir baktım ki yüzünün sağ tarafı şişmiş hafif kızarık. Nerdeyse gözü morarmış hafif kapanmış. Çok kötü oldum tabii. Arkadaşıyla çarpışmış. Tabii ne kadar koruyabilirsiniz ki. Daha öncede iki parmağı bir yere sıkışmıştı. Şişmişti çok kötü olmuştu. Arkadaşlarımdan inanılmaz kazalar duyuyorum. Tabii olur, olacak. Ama minumumda ve en az zararla kabul edilebilir. Çocuklarımız bizim için çok değerli. En ufak bir şeyde yüreğimiz sızlıyor. Biz gözümüz gibi bakarken almaya gittiğimizde farklı bulunca çok kötü oluyoruz. Tabii burada iki önemli nokta var:
Birincisi kreşin bu olaydan haberdar olup, bana bilgi vermesi gerekli. Nasıl olduğunu ve sonra neler yaptığını anlatabilmeliler. Mesela ilk yaşadığımız parmak sıkışması olayında kreş haberimiz yok dedi. ben evde kendim fark ettim. Sorunca şaşırdılar. İşte en kötüsü bu. İnsan güvenmek istiyor, sizin haberiniz olmayacak da kimin olacak?bu çocuk burada bütün gün ne yapıyor o zaman? bilgi alamamak en zor ve kötü olanı. çocuklara hakim olmaları bütün gün ne yaptıklarını bilmeleri lazım. kreş müdürü çok özürdiledi. haberimiz olması lazımdı dedi. en azından hatalarını kabul ettiler.  
İkincisi de gözü şiştiğinde eve gelince annem kreşe çok kızdı ve epey bir söylendi. Yani çınarın yanında kreş hakkında olumsuz konuştuk. Etkilendi sanırım çünkü ertesi sabah epey bir vurdum, gitmeyeceğim deyip durdu, ağladı. Gitmek istemedi. Tabii kreşle evi karşı karşıya getirmemek lazım bunu fark ettim. Çocuklar ufak da olsalar her şeyi anlıyorlar ve etkileniyorlar. O yüzden kreş hakkında olumsuz yaklaşımlarda çocuklarımızın yanında konuşmamaya özen gösterelim….

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ARŞİV

YAZILAR

10.ay 100esya 14şubat 2 2016trend 23 nisan 40 yaş 5yaş 8mart abiye mağazaları acı adem hastalığı aile aksesuar alanya alışveriş ameliyat amerika amway ankara ankaralıbloggerlar ankaralibloggeranneler anneler günü annelik antalya arkadaş aşk atölye avm azeşya bahçe bebek bebekbezipastası bebekürünleri beslenme blog blog etkinlikleri bloggeretkinliği bloggerolmak bolu boyama brunch cadılarbayramı cezaevi cinaragaci cinaragacihediyelik cocukkitaplari cosplay çamlıdere çekiliş çevre çevrehediye çınar çınar ağacı çinar çocuk çocuk cafesi çocuk eğitimi çocuk gelişimi çocuk kitapçısı çocuk oyun alanı çocukgelişimi çocukgiyim çocukkorkusu çocukmodası çocukoyunalanı çocukoyunevi çocuksineması çocukşiddeti çocuktiyatrosu çubuk dekorasyon dekupaj dernek dıy dileklistesi dişbuğdayı diyet doga doğa doğal ürün doğalhayat doğalkozmetik doğum doğum sertifikası doğum sonrası doğumgünü doula dress duvar süsü düğün düğün organizasyonu düğünhediyesi ecocity eğitim eğitimsistemi eğlence ekolojikokuryazarlık ekolojiktarım el işi elbise elektrik süpürgesi engelli eskişehir evetkinliği fashion fashionmia favoriler festival floransa frenze fuar gamiss gelişim gezi gordionantikkenti güdül güncel hamilelik hayatın içinden hayatin içinden hazan hediye hobi holiday hotel inat indianapolis instagram insülindirenci istanbul iyilik kaban kadın kadın olmak kadinlargunu kapadokya kazak kış kıyafet kilo kitap kitubi konser konya kostum kostumluyarisma koşu köy kralmidas kumaş kültür lansman lasvegas madalyonet magnet maket makyaj manzara marka masa süslemesi masal mekan mezuniyet minikfenomen minyatürev moda monsterhigh Moskova mutfakeşyaları mutluluk müze nil nurturia olumlama omo oyun oyuncak oyunevi oyunmerkezi ödülceza örgü özgecan özgürbolat park partievi pasta-yemek pinterest piskoloji polatlı pozitif pril proje restoran roma rosegal sabun safrakesesitasi sağlık sammydress sevgi sinema sokak oyunları sonbahar soru-cevap sosyal hayat sosyal sorumluluk spor sünnet sünnet düğünü sünnetdüğünü şeker tablo tarih tatil tatilsüsleri tatuta taurusavm tecavüz teknoloji temizlik tosave toyyzshop travel trekking turizm westfield wishlist yaprak yaşamdan yavaşyaşam yayla yedigöller yemek yeni yunanadaları zaful zaful coupon zaful haul zaful review zaman
 

ZİYARETÇİLER

ÇINAR AĞACIM COPYRIGHT©2009-2015. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.