mohini, adres istanbul

Tarih kokan istanbuldan modern istanbula geçiyorum. Adres istanbul. Burayı duymamıştım özellikle de gitmedim. Konferansa katıldığım yerin hemen yanındaydı. Öğle arası da uzun olduğu için bir gezeyim diye girdim iyi ki girmişim. Modern çizgilerin hakim olduğu bir tasarım cenneti. Çok farklı konseptler, özel tasarım mobilya ve aksesuarlar bulmak mümkün. Ben en çok avm’nin dekorasyonunu beğendim. Çok farklı ve etkileyiciydi. Mağaza kavramı az vardı. Hepsi birbiriyle iç içe geçmişti. Birinin içinden öbürüne geçiyorsunuz. Sanki sokakta yürüyor gibisiniz yerlerde taşlar. Görmeniz gerekiyor anlatmam zor.
Çınarda istanbul’dan nasibini alsın diye onu da ilk ve tek çocuk avm’si olan Mohini’ye götürdüm.burası da modern çizgilerin hakim olduğu çocukların sevimli dünyası. Birçok şey var özellikle de doğal ürünlerle yapılmış herşey.çocukla ilgili aklınıza ne gelirse var. oyun merkezleri…ama biraz pahalı olduğunu not olarak koyayım.
www.mohini.com.tr'den daha detaylı programları, aktiviteleri bulabilirsiniz.
Tabii ikea’ya da gittim. Ama orayı gezmek için bir tam gün ayrıman lazım ve dayanıklı olman. Ben sadece ihtiyaçlarım doğrultusunda almak istediklerime odaklanıp, gezip 2 saatte işimi bitirip çıktım. İkea’nın yanına Forum İstanbul açmışlar o yüzden inanılmaz bir trafik vardı. İçeri girip çıkmamızda 2 saate yakın sürdü diyebilirim.
Maalesef gittim yağmur dönene kadar yağmur hatta kar bile yağdı istanbul’da. O yüzden istinye parka gidemedim. İstanbula hava güzelken gitmek lazım. O zaman deniz kenarında çay içmek ayrı bir zevk oluyor. Ya da vapura binip gezmek. Gerçi Beyoğlu her havada her zaman güzel.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ARŞİV

YAZILAR

10.ay 100esya 14şubat 2 2016trend 23 nisan 40 yaş 5yaş 8mart abiye mağazaları acı adem hastalığı aile aksesuar alanya alışveriş ameliyat amerika amway ankara ankaralıbloggerlar ankaralibloggeranneler anneler günü annelik antalya arkadaş aşk atölye avm azeşya bahçe bebek bebekbezipastası bebekürünleri beslenme blog blog etkinlikleri bloggeretkinliği bloggerolmak bolu boyama brunch cadılarbayramı cezaevi cinaragaci cinaragacihediyelik cocukkitaplari cosplay çamlıdere çekiliş çevre çevrehediye çınar çınar ağacı çinar çocuk çocuk cafesi çocuk eğitimi çocuk gelişimi çocuk kitapçısı çocuk oyun alanı çocukgelişimi çocukgiyim çocukkorkusu çocukmodası çocukoyunalanı çocukoyunevi çocuksineması çocukşiddeti çocuktiyatrosu çubuk dekorasyon dekupaj dernek dıy dileklistesi dişbuğdayı diyet doga doğa doğal ürün doğalhayat doğalkozmetik doğum doğum sertifikası doğum sonrası doğumgünü doula dress duvar süsü düğün düğün organizasyonu düğünhediyesi ecocity eğitim eğitimsistemi eğlence ekolojikokuryazarlık ekolojiktarım el işi elbise elektrik süpürgesi engelli eskişehir evetkinliği fashion fashionmia favoriler festival floransa frenze fuar gamiss gelişim gezi gordionantikkenti güdül güncel hamilelik hayatın içinden hayatin içinden hazan hediye hobi holiday hotel inat indianapolis instagram insülindirenci istanbul iyilik kaban kadın kadın olmak kadinlargunu kapadokya kazak kış kıyafet kilo kitap kitubi konser konya kostum kostumluyarisma koşu köy kralmidas kumaş kültür lansman lasvegas madalyonet magnet maket makyaj manzara marka masa süslemesi masal mekan mezuniyet minikfenomen minyatürev moda monsterhigh Moskova mutfakeşyaları mutluluk müze nil nurturia olumlama omo oyun oyuncak oyunevi oyunmerkezi ödülceza örgü özgecan özgürbolat park partievi pasta-yemek pinterest piskoloji polatlı pozitif pril proje restoran roma rosegal sabun safrakesesitasi sağlık sammydress sevgi sinema sokak oyunları sonbahar soru-cevap sosyal hayat sosyal sorumluluk spor sünnet sünnet düğünü sünnetdüğünü şeker tablo tarih tatil tatilsüsleri tatuta taurusavm tecavüz teknoloji temizlik tosave toyyzshop travel trekking turizm westfield wishlist yaprak yaşamdan yavaşyaşam yayla yedigöller yemek yeni yunanadaları zaful zaful coupon zaful haul zaful review zaman
 

ZİYARETÇİLER

ÇINAR AĞACIM COPYRIGHT©2009-2015. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.