kardeş sıcaklığı


 Bu aralar en güzel resimlerimi çekiyorum. Çünkü iki kuzucuğum böyle sımsıkı, sıcacık kardeş yakınlığı yaşıyor. Kardeşliğin en güzel yanı sanırım küçükken ki bu kareler, paylaşımlar. Birlikte sarılıp, uyumalar. Öyle güzel ve saflar ki. Onları izlerken hayat boyu öyle bağlı ve sıkı ilişkileri olsun, hep birbirilerine destek olsunlar, sevsinler diye dua ediyorum.
Kardeşlik gerçekten özel bir duygu. Bir evi paylaşıp, hayatının en önemli dönemini birlikte geçiriyorsun. Ne çok şey yaşayıp, paylaşıyorsun.
Ama zaman çok acımasız. Büyüdükçe ayrılıklar, uzaklaşmalar olabiliyor. İş hayatı, yoğunluklar, zamansızlık, uzaklıklar koparıveriyor o geçmişteki yakınlığı, samimiyeti. Ancak fotoğraflara baktığında veya bayram, doğumgünü gibi özel günlerde bir araya gelip yadettiğinde anımsatıyor ve gülümsetiyor o günler sizi. Özlem duyuyorsunuz. Kardeşiniz gerçekten sizin ilk ve en yakın arkadaşınız. Ömür boyu süren bir yolculuk, vazgeçilemeyen. Candan, kandan.
Muhteşem yüzyılda çok sevdiğim ve etkilendiğim sahnelerden biri süleymanın oğlu Mustafaya söylediği “senin böyle büyümen beni gururlandırıyor. Ama sen büyüdükçe masumiyetimiz kayboluyor” sözüydü….. çocukken her şey daha masumca ve saf. Ne yazık ki büyüdükçe gerçekten kayboluyor….   
Umarım bu tüketim toplumu çocuklarımızı, sevgilerini de tüketmez ve çocukken ki o saf ve karşılıksız duyguları ömür boyu yaşarlar….ve kardeşler birbirine hep küçükken ki gibi
Safça birbirlerine bağlı olurlar…

-->

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ARŞİV

YAZILAR

10.ay 100esya 14şubat 2 2016trend 23 nisan 40 yaş 5yaş 8mart abiye mağazaları acı adem hastalığı aile aksesuar alanya alışveriş ameliyat amerika amway ankara ankaralıbloggerlar ankaralibloggeranneler anneler günü annelik antalya arkadaş aşk atölye avm azeşya bahçe bebek bebekbezipastası bebekürünleri beslenme blog blog etkinlikleri bloggeretkinliği bloggerolmak bolu boyama brunch cadılarbayramı cezaevi cinaragaci cinaragacihediyelik cocukkitaplari cosplay çamlıdere çekiliş çevre çevrehediye çınar çınar ağacı çinar çocuk çocuk cafesi çocuk eğitimi çocuk gelişimi çocuk kitapçısı çocuk oyun alanı çocukgelişimi çocukgiyim çocukkorkusu çocukmodası çocukoyunalanı çocukoyunevi çocuksineması çocukşiddeti çocuktiyatrosu çubuk dekorasyon dekupaj dernek dıy dileklistesi dişbuğdayı diyet doga doğa doğal ürün doğalhayat doğalkozmetik doğum doğum sertifikası doğum sonrası doğumgünü doula dress duvar süsü düğün düğün organizasyonu düğünhediyesi ecocity eğitim eğitimsistemi eğlence ekolojikokuryazarlık ekolojiktarım el işi elbise elektrik süpürgesi engelli eskişehir evetkinliği fashion fashionmia favoriler festival floransa frenze fuar gamiss gelişim gezi gordionantikkenti güdül güncel hamilelik hayatın içinden hayatin içinden hazan hediye hobi holiday hotel inat indianapolis instagram insülindirenci istanbul iyilik kaban kadın kadın olmak kadinlargunu kapadokya kazak kış kıyafet kilo kitap kitubi konser konya kostum kostumluyarisma koşu köy kralmidas kumaş kültür lansman lasvegas madalyonet magnet maket makyaj manzara marka masa süslemesi masal mekan mezuniyet minikfenomen minyatürev moda monsterhigh Moskova mutfakeşyaları mutluluk müze nil nurturia olumlama omo oyun oyuncak oyunevi oyunmerkezi ödülceza örgü özgecan özgürbolat park partievi pasta-yemek pinterest piskoloji polatlı pozitif pril proje restoran roma rosegal sabun safrakesesitasi sağlık sammydress sevgi sinema sokak oyunları sonbahar soru-cevap sosyal hayat sosyal sorumluluk spor sünnet sünnet düğünü sünnetdüğünü şeker tablo tarih tatil tatilsüsleri tatuta taurusavm tecavüz teknoloji temizlik tosave toyyzshop travel trekking turizm westfield wishlist yaprak yaşamdan yavaşyaşam yayla yedigöller yemek yeni yunanadaları zaful zaful coupon zaful haul zaful review zaman
 

ZİYARETÇİLER

ÇINAR AĞACIM COPYRIGHT©2009-2015. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.