ağlamak...


Bazen bir çocuk gibi bağıra bağıra ağlamak istiyorum. Utanmadan, saklanmadan…bir şarkıyı dinlediğimde, canım sıkkın olduğunda, geçmiş günlerimi hatırladığımda, özlem duyduğumda…belki de her şey de. Kapris yapmak için, istediğimi alamadığım için…ya da sebepsiz. Ağlamak istiyorum. yaşımı unutarak…büyüdüğüm, olgun olduğum için ayıplanmadan…sıkılmadan, hıçkıra, hıçkıra......
belli bir yaştan sonra neden ağlanmaz ki kural mıdır? Ben duygusalım, ağlamaya gülmekten çok daha yakın hissediyorum kendimi. İşte ağlama, çocukların yanında ağlama, orda ağlama, burada ağlama…Rahat rahat ağlayacak yer ve zaman istiyorum. Böyle bir yer mi açılsa???:)))ağlama evi mesela.
Ağlamak zayıflık mı, güçsüzlük mü  gerçekten? Bir ünlü bile ağladığında haber oluyor. Çok önemli, çok farklı bir şey gibi. Bu da insanca bir şey değil mi? Gülmek kadar doğal değil mi?
Yolda ağlayarak yürüyebilir miyiz ya da otobüste, dolmuşta. Herkes size dönüp bakar değil mi? Neden ağlıyorsun der gibi gözlerle. Ama her yerde gülebiliriz. Kimse dönüp bakmaz.
Ağlamak güzeldir süzülürken yaşlar gözünden sakın utanma…..şarkıda ki gibi…güzel mi acaba? O zaman neden ağlayamıyoruz? Neyse bugün havanın yağmurlu ve kapalı  olmasından mı bilmem, mevsim geçişinden mi, kızımın hasta olmasından mı böyle bir yazı yazmak geldi içimden….

-->

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ARŞİV

YAZILAR

10.ay 100esya 14şubat 2 2016trend 23 nisan 40 yaş 5yaş 8mart abiye mağazaları acı adem hastalığı aile aksesuar alanya alışveriş ameliyat amerika amway ankara ankaralıbloggerlar ankaralibloggeranneler anneler günü annelik antalya arkadaş aşk atölye avm azeşya bahçe bebek bebekbezipastası beslenme blog blog etkinlikleri bloggeretkinliği bloggerolmak bolu boyama brunch cadılarbayramı cezaevi cinaragaci cinaragacihediyelik cocukkitaplari cosplay çekiliş çevre çevrehediye çınar çınar ağacı çinar çocuk çocuk cafesi çocuk eğitimi çocuk gelişimi çocuk kitapçısı çocukgiyim çocukkorkusu çocukmodası çocukoyunalanı çocukoyunevi çocuksineması çocuktiyatrosu dekorasyon dekupaj dernek dıy dileklistesi dişbuğdayı diyet doga doğa doğalhayat doğalkozmetik doğum doğum sertifikası doğum sonrası doğumgünü doula dress duvar süsü düğün düğün organizasyonu düğünhediyesi ecocity eğitim eğitimsistemi eğlence ekolojikokuryazarlık el işi elbise elektrik süpürgesi engelli eskişehir evetkinliği fashion fashionmia favoriler festival floransa frenze fuar gamiss gelişim gezi gordionantikkenti güzellik hamilelik hayatın içinden hayatin içinden hediye hobi holiday hotel inat indianapolis instagram insülindirenci istanbul iyilik kaban kadın kadın olmak kadinlargunu kapadokya kıyafet kilo kitap kitubi konser konya kostum kostumluyarisma koşu kralmidas kumaş kültür lansman lasvegas madalyonet magnet maket makyaj masa süslemesi masaj masal mekan mezuniyet minikfenomen minyatürev moda monsterhigh Moskova mutfakeşyaları mutluluk müze nil nurturia olumlama omo oyun oyuncak oyunevi oyunmerkezi ödülceza örgü özgecan özgürbolat partievi pasta-yemek pinterest piskoloji polatlı pril proje restoran roma rosegal sabun safrakesesitasi sağlık sammydress sevgi sinema sokak oyunları soru-cevap sosyal sorumluluk spa spor sünnet sünnet düğünü sünnetdüğünü şeker tablo tarih tatil tatilsüsleri tatuta taurusavm tecavüz teknoloji temizlik tosave toyyzshop travel trekking turizm westfield wishlist yaşamdan yavaşyaşam yemek yunanadaları zaful zaful coupon zaful haul zaful review zaman
 

ZİYARETÇİLER

ÇINAR AĞACIM COPYRIGHT©2009-2015. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.