Duvarımızdaki ülkeler…

Duvarımız deyince ilk anda facebook duvarı artık akıllara geliyor değil mi?Ama bu gerçek duvar.Herkesin evindeki kendince süslediği, kendinden bir şeyler kattığı duvarlar. Geçen gün tablo gibi duvar kağıdı gördüm değinmeden geçemeyeceğim. Çok güzel olmuştu. Sanki deniz kenarında yaşıyormuşsunuz hissi uyandırdı bende. Aşağıdaki resimler duvar kağıtlarına örnek....Herkes kendine göre evinde, işyerinde sevdiği şeylerle kendini anlatıyor bir anlamda. Ben de gezilen yerlerden hatıra olsun diye alınan ve evlerimizi süsleyen eşyalardan bahsedeceğim.
Her ülkenin kimliği, dokusu, evleri ayrı…Hatta her şehrin farklı kimliği var….Ve bunları yansıtan simgeleri....
Zaten gidilen ülkelerden magnet alınıyor. Orayı anımsatacak, önemli ögelerinin vurgulandığı magnetler. Hem şık hem de en ekonomik olduğu için sanırım ilk tercih. Hediye içinde en uygunu. Sonra bunları buzdolabının üstünde biriktirerek, dünyayı gözlerimizin önüne sermek mi desem, yoksa magnetlerin şirinliğimi bilemedim artık. Çok hoşumuza gidiyor.
Bir tanıdığımda duvarlarını gittiği ülkelerden aldığı, oraya ait evlerle süslemiş ve çok şirin olmuş. Hepsi birbirinden güzel biblolar…Gerçek evlerin bire bir minyatürleri.  
Ayrıca özel maketler yaptırıyor. Muhteşem maketler, canlı, gerçek gibi. Minyatür evler….yetenek ve yaratıcılığın sonu yok ya bunları yapan kişilerde öyle çok başarılılar…
Bu sitenin adı hayal atölyesi. Hayal ettiklerinizi yapan bir atölye..hepsi birbirinden güzel, minik, çok emek harcanmış evler....çok hoş örnekler aşağıda…

-->

Hiç yorum yok