çalışma hayatı

İş hayatımızın neresinde olmalı?ben işteyken öyle bir dalıp kendimi kaptırıyorum ki dünyayı gözüm görmüyor. Başka bir hayatım, ailem olduğunu bile unutabiliyorum.
Neyse ki eve dönünce o moda girmek çok zor olmuyor. Yani geçişler kolay oluyor. Mesela tatile çıkarken işte bir sürü şey vardı aklımda. Tatilde işten pek sıyrılamayacağım gibi gelmişti. Şunu ne zaman nasıl yapacağım diye planlıyordum sürekli kafamda. Zaten aylardır çok yoğun çalıştığımdan tatil bile bana uzak bir kavramdı. Ta ki ailem ısrar edene kadar. Ve tatile çıktık her şeyi unuttum.
Hep aklıma insan ne garip olduğu gelir.....ya da canlıların... her şeye ayak uydurabiliyor bir şekilde uyum sağlayabiliyor. Bir gün işte bir gün dünyanın öbür ucunda…hayatımız ne kadar çabuk gündem ve ortam değiştirebiliyor değil mi?
Hergünümüz çok çabuk geçiyor. Bu çabukluk kavramını oğlum doğduğundan sonra çok bariz yaşamaya başladım. Hayat akıp gidiyor. Benim kontrolüm dışında. Ben bazen neresindeyim diyor. Omu beni yaşıyor ben mi onu bilemiyorum. Yolculuk yaparken, camdan bakarken anlıyorum ki çok hızlıca geçiyor. Çınara bakınca anlıyorum ki çok çabuk geçiyor….
Tatil iyi geldi, iyi ki çıkmışım dedim. Herkese tavsiye edilir. İş bitmiyor. Ama zaman akıp gidiyor. Çocuğun büyüyor… Aile çok önemli. Mutlaka zaman ayırılmalı diye düşünüyorum….

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ARŞİV

YAZILAR

10.ay 100esya 14şubat 2 2016trend 23 nisan 40 yaş 5yaş 8mart abiye mağazaları acı adem hastalığı aile aksesuar alanya alışveriş ameliyat amerika amway ankara ankaralıbloggerlar ankaralibloggeranneler anneler günü annelik antalya arkadaş aşk atölye avm azeşya bahçe bebek bebekbezipastası bebekürünleri beslenme blog blog etkinlikleri bloggeretkinliği bloggerolmak bolu boyama brunch cadılarbayramı cezaevi cinaragaci cinaragacihediyelik cocukkitaplari cosplay çamlıdere çekiliş çevre çevrehediye çınar çınar ağacı çinar çocuk çocuk cafesi çocuk eğitimi çocuk gelişimi çocuk kitapçısı çocuk oyun alanı çocukgelişimi çocukgiyim çocukkorkusu çocukmodası çocukoyunalanı çocukoyunevi çocuksineması çocukşiddeti çocuktiyatrosu çubuk dekorasyon dekupaj dernek dıy dileklistesi dişbuğdayı diyet doga doğa doğal ürün doğalhayat doğalkozmetik doğum doğum sertifikası doğum sonrası doğumgünü doula dress duvar süsü düğün düğün organizasyonu düğünhediyesi ecocity eğitim eğitimsistemi eğlence ekolojikokuryazarlık ekolojiktarım el işi elbise elektrik süpürgesi engelli eskişehir evetkinliği fashion fashionmia favoriler festival floransa frenze fuar gamiss gelişim gezi gordionantikkenti güdül güncel hamilelik hayatın içinden hayatin içinden hazan hediye hobi holiday hotel inat indianapolis instagram insülindirenci istanbul iyilik kaban kadın kadın olmak kadinlargunu kapadokya kazak kış kıyafet kilo kitap kitubi konser konya kostum kostumluyarisma koşu köy kralmidas kumaş kültür lansman lasvegas madalyonet magnet maket makyaj manzara marka masa süslemesi masal mekan mezuniyet minikfenomen minyatürev moda monsterhigh Moskova mutfakeşyaları mutluluk müze nil nurturia olumlama omo oyun oyuncak oyunevi oyunmerkezi ödülceza örgü özgecan özgürbolat park partievi pasta-yemek pinterest piskoloji polatlı pozitif pril proje restoran roma rosegal sabun safrakesesitasi sağlık sammydress sevgi sinema sokak oyunları sonbahar soru-cevap sosyal hayat sosyal sorumluluk spor sünnet sünnet düğünü sünnetdüğünü şeker tablo tarih tatil tatilsüsleri tatuta taurusavm tecavüz teknoloji temizlik tosave toyyzshop travel trekking turizm westfield wishlist yaprak yaşamdan yavaşyaşam yayla yedigöller yemek yeni yunanadaları zaful zaful coupon zaful haul zaful review zaman
 

ZİYARETÇİLER

ÇINAR AĞACIM COPYRIGHT©2009-2015. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.