çınarcıkkk...

*Oğluşumla bolca patates kafa oynuyoruz. Her şeyin zamanı var benim gibi sabırsız olmayın lütfen. Zamanı gelince ilgi duydukları alanlar değişiyor. Bir ara hiç oynamadığı için endişeleniyordum. Şimdi komiklikler bile yapıyor oradaki malzemeleri takıp. Komik olmaya çalışıyor. Ben komikmiyim? diyor sonra.
*Doktorun önerdiği beyaz sayfayı aldık çok hoşuna gitti. Özelikle bu isim yapmış leonardini, imaginirium gibi oyucakçılar da süper oyuncaklar var. Oralarda kılıç, tabanca gibi oyuncaklar bulamazsınız. Sadece eğitici oyuncaklar var. Ve hiç aklınıza gelmeyen şeyler. Çok iyi düşünülmüş çok güzel. Her ne kadar pahalıda olsalar haklı olarak diyorsunuz. Hem sağlıklı hem de eğitici oldukları düşünülürse değer doğrusu.
*Bıcır bıcır konuşuyor. Hiç susmuyor ki. Ve sürekli oyun oynamak istiyor. Oyun oynayan yardımcı elemanlar yok mu?böyle bir sektör doğmalı…
*Artık makineye poz veriyor çektirip bakıyor nasıl çıkmışım diye. Hiç fotoğraf çekemediğim çocuk nasıl poz veriyor.
*Mesela epeydir hiç telefonla konuşmuyor kimseyle. Dedesi arıyor sesini duymak istiyor ama o hiç konuşmuyor. Eminim onunda zamanı gelecek. Bir arada tüm telefonlara o bakıp konuşmak isteyecek elinden zor alacağız.
*Çıplaklık en sevdiğimiz şey. Giymemek için sürekli kaçıyor evde koşturmaca halindeyiz.
*Emziğe iyice düştük. Bir ara bırakmıştı sonra yine dadandı ve şimdi önünü alamaz olduk. Doktorun önerisi olan acı oje alıp sürdüm çok berbat bir tadı var. Birkaç gündür kullanmasak da sık sık sayıklıyor istiyor. Günler, aylar, yıllar geçiyor bizim halen emzik ve kabızlık sorunlarımız devam ediyor. Hadi hayırlısı.
*Ve sevdiği ablası Kaderle hayvanat bahçesinde.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ARŞİV

YAZILAR

10.ay 100esya 14şubat 2 2016trend 23 nisan 40 yaş 5yaş 8mart abiye mağazaları acı adem hastalığı aile aksesuar alanya alışveriş ameliyat amerika amway ankara ankaralıbloggerlar ankaralibloggeranneler anneler günü annelik antalya arkadaş aşk atölye avm azeşya azkullanılmış bahçe bebek bebek eşyası bebekbezipastası bebekürünleri beslenme blog blog etkinlikleri bloggeretkinliği bloggerolmak bolu boyama brunch cadılarbayramı cezaevi cinaragaci cinaragacihediyelik cinaragacim cocukkitaplari cosplay çamlıdere çekiliş çevre çevrehediye çınar çınar ağacı çinar çocuk çocuk cafesi çocuk eğitimi çocuk eşyası çocuk gelişimi çocuk kitapçısı çocuk oyun alanı çocukgelişimi çocukgiyim çocukkorkusu çocukmodası çocukoyunalanı çocukoyunevi çocuksineması çocukşiddeti çocuktiyatrosu çubuk dekorasyon dekupaj dernek dıy dileklistesi dişbuğdayı diyet doga doğa doğal ürün doğalhayat doğalkozmetik doğum doğum sertifikası doğum sonrası doğumgünü doula dress duvar süsü düğün düğün organizasyonu düğünhediyesi ecocity eğitim eğitimsistemi eğlence ekolojikokuryazarlık ekolojiktarım el işi elbise elektrik süpürgesi engelli eskişehir evetkinliği fashion fashionmia favoriler festival floransa frenze fuar gamiss gelişim gezi gordionantikkenti güdül güncel hamilelik hayatın içinden hayatin içinden hazan hediye hobi holiday hotel ikinciel inat indianapolis instagram insülindirenci istanbul iyilik kaban kadın kadın olmak kadinlargunu kapadokya kazak kış kıyafet kilo kitap kitubi konser konya kostum kostumluyarisma koşu köy kralmidas kumaş kültür lansman lasvegas madalyonet magnet maket makyaj manzara marka masa süslemesi masal mekan mezuniyet minikfenomen minyatürev moda monsterhigh Moskova mutfakeşyaları mutluluk müze nil nurturia olumlama omo oyun oyuncak oyunevi oyunmerkezi ödülceza örgü özgecan özgürbolat park partievi pasta-yemek pinterest piskoloji polatlı pozitif pril proje restoran roma rosegal sabun safrakesesitasi sağlık sammydress sevgi sinema sokak oyunları sonbahar soru-cevap sosyal hayat sosyal sorumluluk spor sünnet sünnet düğünü sünnetdüğünü şeker tablo tarih tatil tatilsüsleri tatuta taurusavm tecavüz teknoloji temizlik tosave toyyzshop travel trekking turizm westfield wishlist yaprak yaşamdan yavaşyaşam yayla yedigöller yemek yeni yunanadaları zaful zaful coupon zaful haul zaful review zaman
 

ZİYARETÇİLER

ÇINAR AĞACIM COPYRIGHT©2009-2015. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.