Ankaradan… her telden…

*Hamamönünü görün derim ben en kısa zamanda gideceğim. Gazetelerde reklamını görüyorum sürekli, altındağ'da kaleye yakın sanırım. Beypazarı gibi evleri restore etmişler gidip görmeli. ankara'da gidip görülecek çok fazla alternatif olmadığını düşünürsek. Ankara’nın halen turizmde neden bu kadar geri kaldığını anlayamıyorum. Bakanlık burada, potansiyelde çok var. Olmasa bile artık bir eğlence merkezi(disneyland gibi), dev akvaryum, buz müzesi gibi yeni yerler açarak da turist çekmek mümkün. Ankara’da çok güzel tarihi ve kültürel potansiyel olduğunu da biliyorum.  ilk çağlardan kalma yerleşimlerin olduğu ankara. bir tek beypazarı kendi değerini yaratıp turistik oldu. Bakalım diğer yerleri ne zaman ve kim keşfedecek?  
*Balgatta mangalevi açılmış. Çok güzel etleri ve ekonomik. Çok kalabalık. Sıra bekleyebilirsiniz bile. Kaliteli yerler her zaman fark ediliyor…

*Yerli malı dizisi süperrr…evli ve çocuklu’yu izlerdik eskiden. Ondan uyarlanmış. Tabii tam bir türk versiyonu olmuş, oyuncularıyla çok da hoş olmuş.biraz fazla abartılıda olsa komik.
*Oyuncak kütüphanesi projesi başlatılıyormuş ne hoş değil mi? Ankarada da gerekli böyle bir şey. Oyuncağı olmayan bir sürü çocuk var. Oyuncaklar çocukların dünyası. Her çocuğun hakkı. Umarım sonuçları çok başarılı olur. Çınarın kullanmadığımız tüm eşyalarını ben zaten etrafımda kim varsa dağıttım elden ele dolaşıyor eşyalarımız. Herkes yararlansın istiyorum. birkaç ay kullanıp sonra kaldırılıyor verilen paralara da yazık ama ihtiyaç olunca yinede alınıyor. bu yüzden en iyisi yardımlaşma. kullanılmış 2. el bebek eşyaları satan bir mağazada var ankarada. daha öncede yazmıştım. ben gidip bakamadım ama birlik mahallesinde diye biliyorum. belki yararlanabilir.
*Tasarti.com’a tasarımlarınızı gönderin…kendi tasarımınız yapıp bastırabilirsiniz.
*Çınar alem çocuk. Geçen otoparka giriyoruz para kesen adama bir şey deyip duruyor. Sonra anladık ki “yakışıklı” diyormuş. Daha neler neler(artık not alamadığımdan unutuyorum). Tabii kendi telaffuzuyla dinlemek lazım. Çok güldük. Okulunu da seviyor gitmek istiyor ve ben buna çok mutlu oluyorum.
*Bu aralar öyle yoğunum ki en çok kitap okuyamayışıma ve siteme bir şeyler yazamayışıma hayıflanıyorum. Zamanla yarışıyorum. Üstelik yazma semineri programına kayıt oldum, başlayacağım. Kendimi bu konuda geliştirmem gerektiğini düşünerek yazıldım. tabii nasıl yetişeceğimi bende merak ediyorum. artık genç olmadığım kesin enerjim ve gücüm bitiyor. ne çok şey yapmak istiyorum ama birşeylere öncelik verip tercih yapmalıyım bunuda biliyorum. benim gibi olanlara kolaylıklar diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ARŞİV

YAZILAR

10.ay 100esya 14şubat 2 2016trend 23 nisan 40 yaş 5yaş 8mart abiye mağazaları acı adem hastalığı aile aksesuar alanya alışveriş ameliyat amerika amway ankara ankaralıbloggerlar ankaralibloggeranneler anneler günü annelik antalya arkadaş aşk atölye avm azeşya azkullanılmış bahçe bebek bebek eşyası bebekbezipastası bebekürünleri beslenme blog blog etkinlikleri bloggeretkinliği bloggerolmak bolu boyama brunch cadılarbayramı cezaevi cinaragaci cinaragacihediyelik cinaragacim cocukkitaplari cosplay çamlıdere çekiliş çevre çevrehediye çınar çınar ağacı çinar çocuk çocuk cafesi çocuk eğitimi çocuk eşyası çocuk gelişimi çocuk kitapçısı çocuk oyun alanı çocukgelişimi çocukgiyim çocukkorkusu çocukmodası çocukoyunalanı çocukoyunevi çocuksineması çocukşiddeti çocuktiyatrosu çubuk dekorasyon dekupaj dernek dıy dileklistesi dişbuğdayı diyet doga doğa doğal ürün doğalhayat doğalkozmetik doğum doğum sertifikası doğum sonrası doğumgünü doula dress duvar süsü düğün düğün organizasyonu düğünhediyesi ecocity eğitim eğitimsistemi eğlence ekolojikokuryazarlık ekolojiktarım el işi elbise elektrik süpürgesi engelli eskişehir evetkinliği fashion fashionmia favoriler festival floransa frenze fuar gamiss gelişim gezi gordionantikkenti güdül güncel hamilelik hayatın içinden hayatin içinden hazan hediye hobi holiday hotel ikinciel inat indianapolis instagram insülindirenci istanbul iyilik kaban kadın kadın olmak kadinlargunu kapadokya kazak kış kıyafet kilo kitap kitubi konser konya kostum kostumluyarisma koşu köy kralmidas kumaş kültür lansman lasvegas madalyonet magnet maket makyaj manzara marka masa süslemesi masal mekan mezuniyet minikfenomen minyatürev moda monsterhigh Moskova mutfakeşyaları mutluluk müze nil nurturia olumlama omo oyun oyuncak oyunevi oyunmerkezi ödülceza örgü özgecan özgürbolat park partievi pasta-yemek pinterest piskoloji polatlı pozitif pril proje restoran roma rosegal sabun safrakesesitasi sağlık sammydress sevgi sinema sokak oyunları sonbahar soru-cevap sosyal hayat sosyal sorumluluk spor sünnet sünnet düğünü sünnetdüğünü şeker tablo tarih tatil tatilsüsleri tatuta taurusavm tecavüz teknoloji temizlik tosave toyyzshop travel trekking turizm westfield wishlist yaprak yaşamdan yavaşyaşam yayla yedigöller yemek yeni yunanadaları zaful zaful coupon zaful haul zaful review zaman
 

ZİYARETÇİLER

ÇINAR AĞACIM COPYRIGHT©2009-2015. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.