İnstagramda kadınlarımızın yetenekleri...

İnstagramdan takip ettiğim çok hoş sitelerden bahsedeceğim. El işi, emek verilen çalışmalar. Hepsi de birbirinden yaratıcı, güzel. Daha önce de birçok kez yayınladığım kadınlarımızın yaptığı işlere örnekler. Gerçekten gördükçe gurur duyuyorum.
Bu arada Kosgeb özellikle kadınlara yönelik girişimcilik hibesi veriyor. 50 bin lira hibe, 100 bin lira da 2 yıl geri ödemeksizin kredi veriyor. Özellikle mağrifetli , bir şeyler yapıp da dükkan açıp üretmek, satmak isteyen kadınlarımıza duyurulur.
Güzel çalışmalardan;

Hooop the bag: En ilgimi çeken bu oldu doğrusu. Kasnaktan çantalar tasarlıyor. Olur mu demeyin olmuş hem de harika. Üstü kanaviçe işlemeli mi isterseniz çeşit çeşit renk ve modelde…
https://www.zet.com/tasarimci/hooopthebag


Atolye tinimini: Ahşaptan evler. Minyatür evler…O evlerin içleri, dekorasyonu o kadar şirin ve güzelki…


Battaniye_butik: Örgü bebeklerin en şirin hallerini burada bulabilirsiniz…Hobihane: Rengarenk puflar, harika örgü örtüler, danteller…Hediye edebileceğiniz birçok alternatif de var.  


İsassidellaadriatico_sehnazbac:  Taş boyama da bayıldıklarımın arasında…Eachankara: Ece Aymer craft house diye geçiyor. Ev aksesuarları, ahşap boyamalar çok modern ve harika…


Daha önce paylaştığım instagramda harika şeyler yapan kadınlarımızın adreslerine de buradan ulaşabilirsiniz:

http://www.cinaragacim.com/2016/09/yeni-karslastgm-ve-hayran-kaldgm-yine.html

Herkese bol yaratıcı güzel günler dileğiyle....

1 yorum

  1. el emeği göz nuru olan her şey ne kadar güzel değil mi :) bende bakıyım hemen:)

    YanıtlaSil