elektrik süpürgesi seçimi

 Süpürgem bozuldu ve yenisini seçmek zor oldu. Ama neyse ki birçok markadan üç markaya indirebildim. Miele, Philips, Dyson…
Süpürge alırken karar vermeniz gereken noktalar var. Nasıl bir süpürge istediğiniz ve bütçeniz. Seçenek kuru mu ıslakmı en başta. Kuruda da iki seçenek var torbalı mı hazneli mi?
Sonra anlatılanları, özelliklerini dinliyorsunuz. Emiş gücünden A sınıfı elektrik tüketimine kadar.  Ben ses olayını da süpürge de önemsiyorum. Ama her yeni özellik artan fiyat demek oluyor.  Çok az yeni özellikle yeni çıkmış bir ürün  bir önceki modeline göre epey farklı fiyatta olabiliyor. O yüzden ben en son çıkanları değil de bir önceki modelini tercih ettim. Bir de hepafiltre olayını önemsiyorum. Tek filtre yetersiz geliyor o yüzden öyle modelleri inceledim.
Ben kuru ve torbalı klasik modeli tercih ettim doğrusu. Özellikle ıslaklarda filtreleri iyi temizlemediğinizde çekim gücü bozuluyormuş. Onunla uğraşacak vaktim olmadığını düşündüğümden kuruyu tercih ettim.
Dyson fiyatı çok yüksek olduğu ve bütçemi aştığı için eledim. Diğer iki markada iyi bence.  Ben philipsi aldım. Ama miele ile birçok özelliği örtüşüyordu zaten. Fiyatları da çok yakındı.

Karar vermek zor olsa da birini alıp denemekten başka alternatif yok. Herkese iyi temizliklerJ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ARŞİV

YAZILAR

10.ay 100esya 14şubat 2 2016trend 23 nisan 40 yaş 5yaş 8mart abiye mağazaları acı adem hastalığı aile aksesuar alanya alışveriş ameliyat amerika amway ankara ankaralıbloggerlar ankaralibloggeranneler anneler günü annelik antalya arkadaş aşk atölye avm azeşya bahçe bebek bebekbezipastası bebekürünleri beslenme blog blog etkinlikleri bloggeretkinliği bloggerolmak bolu boyama brunch cadılarbayramı cezaevi cinaragaci cinaragacihediyelik cocukkitaplari cosplay çamlıdere çekiliş çevre çevrehediye çınar çınar ağacı çinar çocuk çocuk cafesi çocuk eğitimi çocuk gelişimi çocuk kitapçısı çocuk oyun alanı çocukgelişimi çocukgiyim çocukkorkusu çocukmodası çocukoyunalanı çocukoyunevi çocuksineması çocukşiddeti çocuktiyatrosu çubuk dekorasyon dekupaj dernek dıy dileklistesi dişbuğdayı diyet doga doğa doğal ürün doğalhayat doğalkozmetik doğum doğum sertifikası doğum sonrası doğumgünü doula dress duvar süsü düğün düğün organizasyonu düğünhediyesi ecocity eğitim eğitimsistemi eğlence ekolojikokuryazarlık ekolojiktarım el işi elbise elektrik süpürgesi engelli eskişehir evetkinliği fashion fashionmia favoriler festival floransa frenze fuar gamiss gelişim gezi gordionantikkenti güdül güncel hamilelik hayatın içinden hayatin içinden hazan hediye hobi holiday hotel inat indianapolis instagram insülindirenci istanbul iyilik kaban kadın kadın olmak kadinlargunu kapadokya kazak kış kıyafet kilo kitap kitubi konser konya kostum kostumluyarisma koşu köy kralmidas kumaş kültür lansman lasvegas madalyonet magnet maket makyaj manzara marka masa süslemesi masal mekan mezuniyet minikfenomen minyatürev moda monsterhigh Moskova mutfakeşyaları mutluluk müze nil nurturia olumlama omo oyun oyuncak oyunevi oyunmerkezi ödülceza örgü özgecan özgürbolat park partievi pasta-yemek pinterest piskoloji polatlı pozitif pril proje restoran roma rosegal sabun safrakesesitasi sağlık sammydress sevgi sinema sokak oyunları sonbahar soru-cevap sosyal hayat sosyal sorumluluk spor sünnet sünnet düğünü sünnetdüğünü şeker tablo tarih tatil tatilsüsleri tatuta taurusavm tecavüz teknoloji temizlik tosave toyyzshop travel trekking turizm westfield wishlist yaprak yaşamdan yavaşyaşam yayla yedigöller yemek yeni yunanadaları zaful zaful coupon zaful haul zaful review zaman
 

ZİYARETÇİLER

ÇINAR AĞACIM COPYRIGHT©2009-2015. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE YAYINLANAN YAZILAR VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.