anne-çocuk dünyasından.....

-->
anne-çocuk-bebek dünyasında gelişmeler bitmiyor. Anneler bu konuda çok üretken, yaratıcı ve girişimci. Doğrusu çok mutlu oluyorum. Çünkü hepimiz aynı şeyleri düşünüp, yaşıyoruz. Sıkıntıysa aynı sıkıntılar, mutluluksa aynı mutluluk. Ve yeni siteler bizleri birbirimize yakınlaştırıyor ve  birbirimizi daha iyi anlıyoruz. Beğendiğim güzel site adreslerini yazıyorum sizlere:
www.pooplie.com, bu siteyi ziyaret etmeli ve “neden pooplie?mutluluk projesi bildirgesine”bir göz atmalısınız… Çok güzel bir amaçla yola çıkılmış. Umarım kısa zamanda hedeflerine ulaşır. Birçok anneye maddi ve manevi destek olmak amacıyla kurulmuş….
https://waka-mono.com/tr/    wakamono sürdürülebilir akla inanır. Güzel bir felsefesi var. Ürünler de çok hoş…üstelik organik….


www.trendances.com/cocuk_aksesuarlari.html,   çok şık çocuk aksesuarları var...

www. britbee.com,      peluş oyuncakçısı….çeşit çeşit, işlevsel yönleri de olan peluşlar bulabilirsiniz……
www.min-yon.com,    çocuk aksesuar sitesi…özellikle şapkalara bayıldım…tabii bu kadar bilinçlenme ve ilgiye istanbulda Anne-bebek fuarı geçenlerde yapıldı. Gitmeyi çok istedim. eminim çok güzeldi,  son gelişmeleri ve sektördeki her şeyi görebilirdim. Ben fuarı Ankarada da istiyorum. Umarım en kısa zamanda açılır….

1 yorum