ÇINARIN GÜNCESİ 2009

Çınarı biraz daha yakından tanıyıp, bakalımmı?20 ayı nasıl geçmiş neler yapmış?şimdiki çocuklar gerçekten şanslı, önlerine o kadar çok şey sunuluyor imkanları varki.Umarım kıymetini bilirler.
Benim açımdan bu tabloda en rahat 3-6 ay dönemi arasındaydı. Ek gıdaya başlayınca ve biraz daha hareketlenince zorlaşmaya başlıyor.
Bu dönem için en zor zamanı deniyor. İnat var, karıştırma merak çok pik yapmış durumda. Tabii bu da çok yorucu oluyor. Ayrıca 18-21 ay arası anneye de çok bağımlı olurlarmış çok doğru. Hiç birşey yaptırmıyor. Zaman nasılda geçiyor inanamıyorum….
20 ayını nasıl geçirdiğine resimlerle bakalım hem de nasıl büyüdüğünü değiştiğini görelim.


2009
21. AY TEMMUZ
Sanırım büyüdüm artık. Saçlarımı kestirdim, kreşe başladım. Yavaş yavaş konuşuyorum da....

20.AY HAZİRAN
Marmaris'e tatile gittik, çok güzeldi bütün gün denize girip, kumla oynadım. Akülü araba kullandım.
19.AY MAYIS
Yurtdışından amcam ve kuzenlerim geldi. Hep birlikte Alanya'ya babaannemle büyükbabamın yanına gittik. Kalabalık, eğlenceliydi. Gazipaşa'daki çınar ağacımda 1 yılda boyumu çok geçmiş, büyümüş.
Bahçedeki çilekler çok güzeldi,lara kuzenimle bir sürü koparıp yedik.

18. AY NİSAN Yağmurun doğumgününe gittim, çok güzeldi. Kolbastı oynuyorum artık,dans etmeye bayılıyorum.

17.AY MART
Ankara'da hayat oyun merkezlerinde oynamakla geçiyor. Bol bol alışveriş merkezine gidiyoruz havalar serin olduğundan.16.AY ŞUBAT Sevgililer günü anneme kocaman bir buket gül verdim. Alanya'ya gittik. Günlerim iyi geçiyor hava sıcak çok güzeldi.

15.AY OCAK Yeni bir yıla girdik. Her yerde kar var. Bol bol kar oynuyorum.

1 yorum

  1. tatlım benim.. gerçekten çok çabuk büyüyorlar.. dur durak bilmeyen bi böcük şimdi...adını aldığı ağaç gibi çoooook uzun ömürlü olsun inşallah!

    YanıtlaSil